مشاوره رایگان است.

حضوری و غیر حضوری

جهت دریافت مشاوره و گرفتن وقت شماره تماس خود را وارد کنید.

*مشاوره رایگان است*

تیپ پلاستی-شانا کلینیک

تیپ پلاستی

تیپ پلاستی یک روش پزشکی زیبایی برای رفع عیب نوک بینی است که در آن پزشک با تعدیل غضروف های نوک بینی تلاش می کند تا افتادگی و پهنی بینی را تا حدود زیادی برطرف نماید.

همچنین این روش درمانی کمک می کند تا افزایش بی رویه ارتفاع نوک بینی خنثی شود و بینی، شکلی زیبا و دلپذیرتری به خود بگیرد.

قدر در ایجاد زیبایی نوک بینی و ایجاد یک dorsum معقول بینی که در عین متعادل بودن به اندازه معقول باید عرض داشته باشد که مسیر عبور هوا را از بینی تامین نماید.

رینوپلاستی

رینوپلاستی یا عمل جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل هایی است که امروزه انجام می شود. افرادی که قصد برطرف کردن معایب و نواقص بینی خود را دارند، از این روش برای برطرف کردن آن استفاده می کنند.

در جراحی بینی یا رینوپلاستی تغییر شکل و ظاهر بینی به منظور زیبا‌‌ سازی و اصلاح فرم آن با حفظ عملکردهای طبیعی بینی انجام می شود.

رینوپلاستی در واقع به عملی گفته می شود که در طی آن جراح با استفاده از تکنیک‌های جراحی پلاستیک، اقدام به تغییر ظاهر و اصلاح و زیباسازی بینی می کند تا ظاهر بینی بهبود پیدا کرده و نواقص آن برطرف شود.

البته جراح این نکته را هم در نظر می گیرد که بعد از جراحی مشکلاتی از قبیل مشکل تنفسی برای فرد ایجاد نشود.

رینوپلاستی-کلینیک شانا

تیپ پلاستی با رینوپلاستی چه تفاوتی دارد؟

تیپ پلاستی تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد و رینوپلاستی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

فرق تیپ پلاستی با رینوپلاستی در میزان برداشت قوز بینی نیز می باشد.

همچنین در عمل تیپ پلاستی ،  اصلاح انحراف خارجی یا داخلی مقدور نیست ، چرا که جهت رفع این موارد می بایست استخوان شکسته شود و این امکان در تیپ پلاستی وجود ندارد.

البته لازم به ذکر است که چنانچه انحراف بینی ، خفیف باشد گاهی اوقات با عمل تیپ پلاستی نیز می توان آن را اصلاح کرد ، که این مسئله با معاینه جراح مشخص خواهد شد.

تفاوت دیگر عمل تیپ پلاستی و رینوپلاستی در هزینه عمل می باشد ؛ به طوری که هزینه تیپ پلاستی کمتر از رینوپلاستی می باشد ، زیرا نیازی به بیهوشی عمومی در این روش وجود ندارد.

کلینیک شانا

سن مناسب جراحی زیبایی بینی :

سن مناسب جراحی زیبایی بینی برای هر فرد متفاوت است. جراحی زیبایی بینی یک جراحی بسیار پر طرفدار و ساده است و هیچ محدودیت سنی خاصی برای افراد در سنین بالا که از سلامت کامل برخوردار هستند وجود ندارد و همچنین برای افراد نوجوان و جوان زمانی انجام جراحی امکان پذیر است که رشد جسمی آن ها به اتمام رسیده باشد.
بهترین سن جراحی بینی برای نوجوانان پس از اتمام رشد جسمی و رسیدن به دوره بلوغ می باشد. به طور معمول رشد جسمی دختران زودتر از پسران به اتمام می رسد و به طور تقریبی برای دختران شانزده سالگی است و که برای پسران یکسال بعد اتفاق می افتد. دلیل انجام جراحی در این دوره سنی این است که، رشد و تغییر بینی در این سن متوقف می شود

برای مشاوره آنلاین و اطلاع از قیمت های ما در واتساپ به ما پیام دهید یا با شماره زیر تماس بگیرید.