مشاوره رایگان است.

حضوری و غیر حضوری

جهت دریافت مشاوره و گرفتن وقت شماره تماس خود را وارد کنید.

*مشاوره رایگان است*

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت ابرو در کلینیک شانا

یکی از مسائلی که خانم‎ها اکثرا از آن شکایت دارند، کم مویی ابرو است. بهترین روش دائمی برای حل مشکل کم مویی ابرو، کاشت ابرو است. گاهی نیز در اثر یک زخم، یا برداشتن افراطی ابرو و یا دلایل ژنتیکی ابروها نیاز به ترمیم دارند. هر چند که این روش، شیوه‎ای عالی برای رفع دائمی مشکلات ابرو است اما شرط آن که نتیجه مثبت در استفاده از این روش حاصل شود، آن است که توسط متخصص با مهارت و باتجربه انجام شود. متخصصان در کلینیک شانا برای رفع مشکل ریزش موهای ابرو از تکنیک‎های پیشرفته استفاده می‎کنند. در این مرکز الگوی کاشت دائمی ابرو را با توجه به نظر و سلیقه بیمار و فرم صورت او مشخص کرده و سپس با استفاده از موی طبیعی فرد متقاضی اقدام به کاشت ابرو می‎کنند.

انواع کاشت ابرو:

 • کاشت ابرو به روش fit

 • کاشت ابرو به روش ful
 • کاشت ابرو به روش میکرو ایمپلنت

کاندیدای مناسب کاشت ابرو:

 • اگر به صورت مادرزادی و ژنتیکی ابروهای نازک یا کم‌پشتی دارید یا به طور کلی موهای ابرو در شما رشد نکرده‌اند.
 • اگر از شکل، حالت یا فرم ابروهای خود رضایت ندارید.
 • اگر به علت آسیب، سوختگی، بخیه، جراحی، شکستگی و … همه یا قسمتی از ابروی شما از دست رفته است یا می‌خواهید جای زخم یا بخیه‌ای در آن ناحیه را بپوشانید.
 • اگر به علت یک بیماری زمینه‌ای (مانند اختلالات غده‌ی تیروئید) یا بیماری‌های پوستی، ابروهای شما دچار ریزش مو شده‌اند؛ بعد از درمان یا کنترل بیماری می‌توانید برای کاشت ابرو اقدام کنید.
 • خانم‌هایی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها، دچار نازکی یا کم‌پشت شدن ابرو شده‌اند.
 • خانم‌هایی که ابروهای خود را تاتو کرده یا هاشور زده‌اند و می‌خواهند ظاهر ابروها طبیعی‌تر به نظر برسد.
 •  زنان و مردانی که موهای ابروهای آنها کم پشت است.
 • افرادی که قبلاً از روش‌های دیگر مانند Flap و FUT استفاده کرده‌اند، اما نتیجه لازم را دریافت نکرده‌اند.

چه کسانی نمی‌توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

 • برخی از بیماری‌های پوستی مانند لوپوس دیسکوئید، لیکن پلان، پسوریازیس و طاسی منطقه‌ای می‌باشند.
 • برخی از عارضه‌های سیستمیک نیز باعث می‌شوند تا فرد نتواند از کاشت ابرو استفاده کند. مانند دیابت بالای ۱۴۰ .
ریزش ابرو

عوارض کاشت ابرو:

با موهای طبیعی روشی بی‎خطر و دائمی است که حتی بر روی تاتو هم انجام می‎شود. تاکنون هیچ عوارضی گزارش نشده است و اگر توسط متخصص حاذق انجام شود، نتایج آن به لحاظ زیبایی و طبیعی بودن نیز مطلوب خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو :

هزینه انجام این عمل با توجه به میزان کم مویی ابروی بیمار، الگوی مشخص شده ، تراکم موهای ابرو و… متفاوت خواهد بود. در کلینیک لاله پس از مشاوره رایگان و بررسی وضعیت ابروها، راه حل مناسب برای رفع مشکل ریزش موهای ابرو انتخاب خواهد شد. در صورت توصیه کاشت ابرو با موهای طبیعی با تعیین الگو هزینه آن نیز مشخص خواهد شد.

بعضی از افراد این باور غلط را دارند که برای داشتن ابروی طبیعی سراغ روش های موقت و غلط میروند مانند تاتو و میکروز و …روش هایی که این روز ها انجام میشود. که از لحاظ هزینه به صرفه نیست و هم ابرویی موقت برای افراد هست تنها راه حل و روش امروزی برای داشتن ابروی طبیعی کاشت ابرو است که در مرکز کلینیک لاله این کار با بهترین کیفیت و روش و هزینه مناسب انجام می شود.

آیا امکان کاشت ابرو روی تاتو وجود دارد ؟

تتو می تواند به عنوان روشی موقت شما را دارای ابرو ضخیم کند و فرم خاصی را که مورد نظر شماست را ایجاد کند؛ اما باید بدانید که تتو بعد از مدت زمان کوتاهی می تواند خاصیت خود را از دست بدهد و نیاز به ترمیم دوباره دارد، برای این منظور به عنوان روشی موقتی در نظر گرفته می شود. کاشت ابرو می تواند دارای نتایج ماندگاری باشد؛ برای اینکه بتوانید پیوند ابرو را انجام دهید باید دارای بانک موی مناسبی باشید که بتوان از این طریق پیوند ابرو را انجام داد.

کاشت ابرو به راحتی روی تاتو قابل انجام است و نیازی به از بین بردن رنگ دانه های ایجاد شده بر روی پوست در اثر تاتو نیست. زیرا این رنگدانه ها می توانند زمانی که ریزش در ابرو ها بعد از پیوند ایجاد شود به زیبایی افراد کمک کنند. در واقع با پیوند ابرو بر روی تاتو می توانید تا مدت زمانی که منتظر رشد ابروهای طبیعی خود بعد از کاشت ابرو هستید چهره شما را بدون تغییر باقی بگذارد. به این منظور که زیبایی هر فردی می تواند از طریق ابروها به راحتی مشاهده شود؛ به همین دلیل تتو بر روی ابروها قبل از کاشت می تواند روشی کارآمد در ایجاد زیبایی باشد.

آیا نیاز است تا قبل از کاشت ابرو، تاتو‌های خود را پاک کنم؟

 

خیر نیازی به این کار نیست. در صورتی که شما ابروهای خود را تاتو کرده‌اید می‌توانید بر روی آن عمل کاشت ابرو را انجام داده و شاهد زیبایی بیشتر ابروهای خود و تاثیر بسزای آن بر روی زیبایی کلی چهره‌ی خود باشید.

آیا کاشت ابرو بلافاصله بعد از تاتو ممکن است؟

 

کاشت ابرو بلافاصله بعد از تاتوی ابرو امکان پذیر نمی‌باشد؛ باید ۶ ماه از تاتو کذشته باشد.

کاشت ابرو در کلینیک شانا
کاشت ابرو در کلینیک شانا

آیا امکان رنگ کردن بعد از کاشت ابرو وجود دارد؟

پاسخ به این سوال بله می باشد، شما می توانید ابرو های خود را پس از ۸ ماه بعد از عمل کاشت ابرو رنگ کنید.

برای مشاوره آنلاین و اطلاع از قیمت های ما در واتساپ به ما پیام دهید یا با شماره زیر تماس بگیرید.